hero

#rolkathlon

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym Rodzinnym Rolkathlonie w Wiśniowej Górze.


Start zawodów o 12.00!

Miejsce startu - boisko przed Szkołą Podstawową w Wiśniowej Górze.

Biuro zawodów od godz. 10.00


Zawody były podsumowaniem akcji edukacyjnej “Dorastaj bezpiecznie z Fundacją PZU i BESTWAY GOLD” oraz dodatkową atrakcją Pikniku Edukacyjnego.

Nasza Fundacja aktywnie działa w celu propagowania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, stąd pomysł, na wspólną rodzinną aktywnością w postaci rodzinnego Rolkathlonu. Wspólna zabawa czy uprawianie sportu to nie tylko czas spędzony razem, ale także aktywność, która buduje więzi między rodziną oraz wpaja zdrowe i dobre nawyki u dzieci.

Udział w zawodach wymaga wspólnych treningów, a to spaja każdą rodzinę i funduje dużo dobrej zabawy. Stąd też konwencja zawodów, gdzie jedną z trzech czynności bieg-jazda na rolkach-jazda na rowerze wykonuje jeden z członków rodziny.

Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, który wręczył osobiście Wójt Gminy Andrespol - Dariusz Kubus, tak by każdy mógł świętować udział w zawodach. Nie liczy się miejsce, a wspólna droga do celu, jakim był udział w zawodach. Wierzymy, że takie inicjatywy zachęcą rodziny do wspólnego i aktywnego spędzania czasu.

Zawody zorganizowała i przeprowadziła: Anna Otocka.


Regulamin zawodów do pobrania tutaj: plikPakiety startowe na zawody sfinansowano ze środków FUNDACJI PZU.


Wodę na zawody ufundował Święcicki Zdrój.


Patronat redakcyjny nad zawodami objęło radio RMF Classic.


Puchary dla drużyn ufundował Wójt Gminy Andrespol.


Patronat medialny nad zawodami objęła telewizja TVP3.